کنکور سراسریمنابع درس ریاضی (حسابان-دیفرانسیل)

معرفی جدیدترین و بهترین کتاب های حسابان کنکور

معرفی جدیدترین و بهترین کتاب های حسابان کنکور

اهمیت حسابان در کنکور

عداد تست‌های ریاضی کنکور سراسری ریاضی ۵۵ عدد است که داوطلبان برای پاسخ‌گویی به این تست‌ها ۸۵ دقیقه فرصت دارند.  تست‌های حسابان بخش قابل‌توجهی از سؤالات ریاضی کنکور رشته ریاضی را به خود اختصاص داده‌اند. ضریب درس حسابان در کنکور ریاضی ۴ است که به سبب اختصاصی‌بودن و تراز بالای آن می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر رتبه نهایی کنکور داوطلب داشته باشد.

با این وجود بسیاری از داوطلبان از پاسخ دادن به تست‌های این درس صرف‌نظر می‌کنند و کناره‌گیری رقیبان باعث می‌شود که حتی با پاسخ دادن به تعداد کمی از سؤالات حسابان، از بسیاری از داوطلبان جلوتر باشید. تمامی این موارد نشان‌دهنده‌ی اهمیت درس حسابان در کنکور سراسری و لزوم برنامه‌ریزی برای مطالعه‌ی کافی این درس مهم است. از این رو استفاده از کتاب های حسابان کنکور امری ضروری می باشد.

فهرست بهترین کتاب های تست حسابان برای کنکور

در ادامه برای آشنایی با فهرست بهترین کتاب های حسابان کنکور با کتابانه همراه باشید:


موفقیت در کنکور ریاضی با تسلط بر درس حسابان!

۱٫ کتاب تست حسابان کنکور خیلی سبز

کتاب تست حسابان حسابان انتشارات خیلی سبز از بهترین کتاب‌های حسابان کنکور شامل پرسش های چهارگزینه ای می باشد، به طوری که می توان از آن به عنوان یک منبع جامع و قابل اتکا برای آموزش و سنجش ریاضیات کنکور استفاده کرد.

روند آموزشی در آن بدین گونه است که هر فصل با درسنامه ای کامل و جامع شروع و تمام نکات لازم را به مفهومی ترین شکل ممکن بیان کرده و برای هر یک تعداد کافی نمونه سوال آموزشی نیز آورده شده است. این شیوه ی آموزش باعث می شود داوطلبان بلافاصله پس از یادگیری نکات را به شکل کاربردی استفاده کنند.

مؤلفان این کتاب سعی داشته اند علی رغم تغییرات جدید سیستم آموزشی و کتاب درسی، حتی الامکان برای هر مبحثی به کنکورهای سال های قبل ارجاع کنند؛ چرا که این سؤالات شناسنامه دار بهترین مرجع برای آشنایی با سبک و سیاق سؤالات کنکور می باشند. البته در کنار این دسته پرسش ها، تعداد زیادی سوال استاندارد تألیفی نیز آورده شده است که تنوع آن ها مهارت و سرعت العمل دانش آموزان را تقویت می کند. گفتنی است که این کتاب تنها شامل درسنامه و بانک تست می باشد؛ برای دریافت رایگان فایل پاسخنامه می توانید به اپلیکیشن خیلی سبز مراجعه کنید.

سطح کتاب تست حسابان خیلی سبز

کتاب حابان کنکور خیلی سبز یک منبع کامل و استاندارد برای دانش آموزان و داوطلبین کنکور ریاضی می‌باشد که علاوه بر پوشش تست های کنکورهای سالهای گذشته تست های متنوع و پرتعدادی متناسب با هر سطحی طراحی کرده است. از این رو این کتاب را به تمامی داوطلببین کنکور ریاضی پیشنهاد می‌کنیم.

نقاط قوت کتاب حسابان کنکور خیلی سبز

کتاب تست حسابان خیلی سبز جز محبوب ترین و پرفروش ترین کتاب های رشته ریاضی محسوب می‌شود که دلایل آن را در زیر اشاره می‌کنیم:

 1. درسنامه جامع و روان
 2. تست های متنوع و پر تعداد متناسب با هر سطحی
 3. پاسخنامه تشریحی
 4. بررسی تمامی گزینه های
فهرست کتاب های تست حسابان خیلی سبز
 • کتاب تست حسابان یازدهم خیلی سبز
 • کتاب تست حسابان دوازدهم خیلی سبز
 • کتاب تست حسابان جامع و ریاضیات پایه خیلی سبز

درک شیرینی درس حسابان

کتاب میکرو حسابان گاج

کتاب میکرو حسابان گاج از بهترین کتاب‌های حسابان کنکور می‌باشد که دارای درسنامه کامل و جامعی می‌باشد به همراه تمامی نکات کنکوری که لازم است دانش آموزان بدانند. درسنامه‌های این اثر به گونه‌ای تالیف شده است که علاوه بر آموزش مفهومی مطالب، راهکارهایی کاربردی جهت حل تست‌ها و نکات کلیدی را نیز شامل می‌شود.

مولفان سعی کرده‌اند در هر فصل مفاهیم و مباحث و تمامی نکات درسی را به صورت روان و ساده بیان کنند تا برای همه‌ی دانش‌آموزان قابل فهم باشد، البته مطالب کاملا دقیق و علمی بیان شده‌اند. این کتاب، که از کتاب‌های کنکور ریاضی بوده، با ارائه‌ی مثال‌های متنوع و پر محتوا به دانش آموزان کمک می‌کند به درک عمیق‌تری از مطالب دست یابند.

در هر فصل تعداد فراوانی پرسش چهار گزینه‌ای ارائه شده است. ویژگی مهم این کتاب بانک تست جامع در هر مبحث است. در بخش سوالات تمامی پرسش‌های سراسری سال‌های پیشین به همراه تست‌های تالیفی که به دقت انتخاب شده‌اند، آورده شده است. ضمنا همه‌ی پرسش‌ها، فعالیت‌ها و نکات مهم کتاب درسی در نظر گرفته شده و مطابق با آن‌ها پرسش‌های چهار گزینه‌ای شبیه سازی شده است. تعدادی از تست‌های مهم‌تر نیز جهت مرور با ستاره مشخص شده‌اند.

سطح کتاب تست حسابان میکرو گاج

مولفان کتاب های تست حسابان میکرو گاج، سوالات کتاب را به گونه ای طراحی کرده اند که برای تمامی دانش آموزان با هر سطحی که هستند مناسب میباشد.

نقاط قوت کتاب تست حسابان میکرو گاج
 • پوشش تمام نکات و مطالب درسی
 • تست های متنوع و استاندارد
 • پاسخنامه کاملا تشریحی
فهرست کتاب های میکرو حسابان گاج
 • کتاب تست میکرو حسابان یازدهم گاج
 • کتاب تست میکرو حسابان دوازدهم گاج
 • کتاب میکرو حسابان جامع گاج
 • کتاب میکرو طلایی حسابان کامل کنکور گاج

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا