اخبار

تاریخ ثبت نام و آزمون های وزارت بهداشت

 

ویژه شرکت کنندگان آزمون های علوم پزشکی در سال ۹۹: توجه داشته باشید در این PDF جزئیات زمان برگزاری آزمون های مقطع ارشد و دکتری و دیگر آزمون های مهم وزارت بهداشت اعلام شده است. در صورت داشتن سوال می توانید از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا پاسخ سوالات خود را در رابطه با زمان ثبت نام و برگزاری کنکور ارشد وزارت بهداشت و زمان ثبت نام و برگزاری کنکور دکتری وزارت بهداشت دریافت نمایید. توجه داشته باشید لینک مستقیم ثبت نام در کانال تلگرام و اینستاگرام موسسه علوم پزشکی سنا قرار داده خواهد شد و با مراجعه به لینک می توانید نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایید. همچنین در صورت اعمال تغییرات احتمالی و اعلام اخبار جدید اطلاعات در این صفحه به روز رسانی خواهد شد.

دانلود تقویم آزمون های علوم پزشکی ۹۹

زمان ثبت نام برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۹

طبق زمانبندی اعلام شده زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت ۹۹ از ۳۰بهمن ماه آغاز و تا ۱۰ اسفندماه ادامه خواهد داشت. و زمان برگزاری این آزمون در ۲۶ و ۲۷ تیرماه ۹۹ می باشد. متقاضیان بلافاصله بعد از باز شدنسایت ثبت نام آزمون ارشد علوم پزشکی با مراجعه بهسایت ثبت نام مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور با به همراه داشتن مدارک ثبت نام می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند. توجه داشته باشید ثبت نام بصورت اینترنتی بوده و داوطلبان به هیچ وجهه نمی توانند بصورت حضوری ابه مراجعه به مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور اقدام به ثبت نام خود نمایند.

 

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۹

همچنین متقاضیان شرکت در آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۹ توجه داشته باشند طبق تقویم اعلام شده،زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۹ در  دی ماه و زمان برگزاری کنکوری دکتری وزارت بهداشت در ۲۲ و ۲۳ خداد ماه می باشد. داوطلبان بلافاصله بعد از باز شدن سایت ثبت نام با مراجعه به سایت می توانند در زمان مشخص شده نسبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند.

 

 منابع توصیه شده برای رشته های ارشد و دکتری وزارت بهداشت کدام است؟

یکی از پرتکرارا ترین سوالاتی که متقاضیان کنکور وزارت بهداشت در مقطع ارشد و دکتری، همواره از مشاوران ما می پرسند، اطلاع از بهترین منابع کنکور ارشد و دکتری برای رشته ای که قصد شرکت در آن را دارند می باشد. به دلیل حجم زیاد کتاب رفرنس و روان نبودن متن کتاب اغلب داوطلبان بدنبال منابع خلاصه شده می باشند. آنچه که بارها به داوطلبان تذکر داده ایم و بازهم متذکر می شویم انتخاب درست منابع بر اساس جغرافیای کنکور می باشد، بسیار شنیده ایم که داوطلبان با تهیه جزوه های دست نویس و یا انتخاب منابع با عنوان خلاصه رفرنس اما نامعتبر نتوانسته اند در آزمون اصلی به سوالات تستی پاسخ دهند.

بنابراین در انتخاب منابع باید به دو نکته اصلی دقت کنید:

۱- منابع خود را از موسسات معتبری تهیه کنید که سابقه ی چندین ساله و تخصصی در رشته های علوم پزشکی به همراه رتبه برتر در رشته ای که قصد شرکت در آن را دارید داشته باشند و بتوانند علاوه بر در اختیار گذاشتن منابع با داشتن مشاوره و البته آزمون های آزمایشی و حتی کلاس هایی حضوری تمام نیاز های شما برای قبولی در این آزمون را برطرف سازند.

۲- منابعی ای را تهیه کنید که بر اساس جغرافیای کنکور باشد به طوری که تمام مباحث و سرفصل هایی را که باید برای کنکور مطالعه کنید دراختیار شما قرار دهد.

در صورت داشتن سوال برای تهیه منابع ارشد و دکتری وزارت بهداشت و زمان ثبت نام و برگزاری کنکور ارشد و دکتری علوم پزشکی از طریق ارتباط با دکتر نوری سوالات خود را مطرح کنید

۰۹۱۲۲۹۷۸۵۹۸

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن